از عوامل تاثیرگذار در کیفیت محصول نحوه نگهداری مواداولیه و مهمتر از آن نحوه انبارش و ارسال محصول نهایی می باشد.

فرارنگ با اختصاص فضای وسیع انبارهای مواد اولیه و محصولات نهایی، از یک سو امکان تولید سفارشات متنوع با هر گونه متریال مورد نظر مشتری در کوتاه ترین زمان ممکن فراهم آورده و از سویی دیگر با داشتن وسعت کافی انبار محصولات نهایی امکان تولید  حجم انبوه سفارشات در زمان کوتاه و آماده سازی و ارسال آنها را میسر ساخته است.

امروزه با توجه به مشکلات تامین موادمصرفی وارداتی و زمانهای طولانی جهت تهیه اجناس خاص، فرارنگ با ذخیره و در اختیار داشتن تنوع بالای مواد مصرفی در انبارهای استاندارد مواد اولیه، گستره ی وسیع تری از امکانات طراحی و اجرا در کوتاه ترین زمان را در اختیار شما قرار می دهد.

انبارهای ایزوله مخصوص مواد اولیه در چاپخانه مجهز به سیستمهای هوشمند کنترل دما، شرایط محیطی مناسب نگهداری از مواد اولیه جهت رسیدن به بالاترین سطح کیفیت در تولید را فراهم آورده است.

همچنین در قسمت انبار محصول، کلیه سفارشات مطابق با الزامات خاص هر مشتری بسته بندی شده و در محیط محصور و به دور از هر گونه آلودگی تحت شرایط کنترل شده تا زمان ارسال آنها نگهداری می گردد.

پس از ارسال سفارشات به کمک کد رهگیری منحصر به فرد هر سفارش که بر روی جعبه های تولیدی درج شده است، می توان هرگونه اطلاعات تولید یا نقص احتمالی از زمان تولید تا ارسال محصولات را به کمک سیستم جامع اطلاعات مدیریت فرارنگ پیگیری نمود.

مدیریت زنجیره تامین خود را به ما بسپارید!

فرارنگ به پشتوانه تجربه تولیدات انبوه و برنامه ریزی شده در تمامی شرایط و نوسانات بازار قابلیت تامین نیازهای دوره ای و معین مشتریان در حجم بالا را دارا می باشد.

با عقد قراردادهای دوره ای و اعلام نیازهای تولیدات خود در طی دوره های بلند مدت و کوتاه مدت، فرارنگ با تامین مواد اولیه مورد نیاز تولیدات شما در طی سال بدون هیچ تاخیری نیازمندیهای انبوه شما را در زمانهای دلخواه تامین می نماید.