نوآوری های چاپ و بسته بندی فراتر از انتظار شما

فرارنگ با توجه به چشم انداز خود مبنی بر نائل شدن به شناخته شده ترین برند صنعت چاپ و بسته بندی در رهبری تکنولوژی با قابلیت‌های کیفیت کلاس جهانی، وظیفه حساسی در صنعت بسته بندی بر عهده داشته و همواره در این راستا گامهای قابل توجهی در این صنعت برداشته است.

از این رو موتور محرک تحولات شگرف در ارائه خدمات نوین چاپی در کشور از تیم تحقیقاتی فرارنگ نشأت گرفته که به رهبری مدیریت پیشکسوت این مجموعه با بیش از نیم قرن تجربه ارزشمند در صنعت چاپ همواره به عنوان نوآورترین در عرضه تکنولوژیهای روز در چاپ و بسته بندی شناخته شده است.  

بسیاری از تکنولوژیهای کاربردی از جمله: چاپ هایبرید، فویل سرد در چاپ افست، طراحی ساختاری با قابلیت نمایش 3 بعدی همزمان و ... برای اولین بار در کشور توسط فرارنگ به صورت کاربردی به عموم مشتریان عرضه شده است.

تیم مجرب تحقیق وتوسعه فرارنگ دائما در حال بررسی توسعه خدمات و امکانات چاپی و بسته بندی در جهت بومی سازی و ارائه آن با بالاترین سطح کیفی در کوتاه ترین زمان ممکن به مشتریان داخلی و خارجی خود می باشد.

فرارنگ را به عنوان یک شریک استراتژیک، مشتری، تامین کننده و در نقش یک موسسه تحقیقاتی، جهت پیشی گرفتن از تکنولوژی های روز صنعت چاپ و بسته بندی و ارائه دهنده ی کاملترین و به روز ترین خدمات ممکن در این عرصه خواهید یافت.

تیم تحقیق و توسعه فرارنگ با حضور مستمر و بازدید آخرین دستاوردهای روز دنیا در نمایشگاه ها و سمینارهای تخصصی دوره ای و موردی در سراسر دنیا همواره سعی در به روز نگه داشتن دانش فنی خود دارد.

فرارنگ همواره با بهینه سازی فرایندهای موجود و راه اندازی تسهیلات نوین سعی در بهبود کیفیت خدمات و تولیدات با هدف ارتقاع سطح کیفی چاپ و بسته بندی و بهبود سطح سلامت جامعه در ارتباط با فرهنگ تولید و بسته بندی دارد.