فرارنگ به شما چیزی بیش از یک بسته بندی ارائه می دهد

ما با درک تمامی نیازمندیهای بسته بندی مورد نظر مشتریان، بهترین، خاص ترین و مناسب ترین راه حل ممکن را به آنان معرفی میکنیم.

فرارنگ با ارائه خدمات متمایز و با کیفیت در راستای بهبود رقابت پذیری مشتریان گام های موثری برداشته است، با توجه به موضوع زنجیره تامین، فرارنگ به عنوان تامین کننده بالا دستی مشتریان خود، با تامین به موقع سفارشات حجیم مشتریان کمک شایانی جهت افزایش تولید و راندمان آنها نموده است.

 همچنین فرارنگ اطمینان خاطر کافی مشتریان جهت بهره برداری حداکثر از ظرفیت تولید آنها با تامین به موقع بسته بندیهای مورد نیاز در حجمهای بالا را جلب نموده است.

  • توسعه محصول از لحاظ طراحی، ساختار و عملکرد بسته بندی
  • ایجاد ارزش افزوده خاص به ایده های شما با توجه به گستره وسیع تکنولوژیها و عملیات تکمیلی موجد در فرارنگ
  • ارائه مشاوره های تخصصی جهت بهبود عملکرد بسته بندی و افزایش سرعت تولید کارخانجات مشتری توسط بازدیدهای حضوری
  • انعطاف پذیری و پاسخگویی بالا
  • زمانهای تحویل کوتاه و برنامه ریزی شده
  • ارائه راه حل های پایدار و مناسب

 

ما به ارائه باکیفیت ترین محصولات ممکن و تحویل آنها در بهترین شرایط به کمک منابع استثنایی تجربه و تعهد در جهت براورده کردن چیزی فراتر از نیازهای مشتریان خود مفتخریم.

هدف مهم ما به عنوان ارائه دهنده راه حل های جامع بسته بندی:

ارائه چیزی فراتر از تنها یک بسته بندی!

ما به عنوان شریک تجاری شما، با ارائه گستره ی وسیعی از خدمات طراحی، تامین مواد اولیه و تولید نوآورانه، همگام با آخرین تکنولوژیهای روز صنعت چاپ در یک مجموعه به افزایش بهره وری و سودآوری مشتریان خود می اندیشیم.

در طی چرخه زنجیره تامین، محصولات و راه حل های ما به شما مزیت رقابتی می بخشد، فارغ از اینکه شما صاحب برند، تولید کننده، چاپخانه دار، طراح و یا آژانس تبلیغاتی باشید، از راه حلها و خدمات ما نهایت بهره را خواهید برد.