فرارنگ در یک نگاه

فرارنگ آریا پیشرو در صنعت چاپ و بسته بندی، با ارائه خدمات پیش از چاپ، چاپ و فرایندهای تکمیلی چاپ با بهره گیری از مدرن ترین ماشین آلات اروپایی به پشتوانه مدیریت نوین توانسته است افتخار همکاری با شناخته شده ترین برندهای بازار در سطح کشور را داشته باشد.

با توجه به گستره وسیع تولیدات فرارنگ شامل محصولات آرایشی بهداشتی، مواد غذایی، دارویی، صنعتی و لیبلهای ظروفIML  و لیبلهای نوشیدنی، با در اختیار داشتن مجموعه ای تخصصی و دانش محور با بهره گیری از تجارب ارزشمند مدیران و پرسنل مجموعه در محیطی با امکانات کم نظیر، امکان تولید انواع بسته بندیهای مورد نیاز مشتریان را فراهم آورده است.

همه امکانات زیر یک سقف

این شرکت با تمرکز بر تهیه و ارائه تمامی خدمات چاپی و بسته بندی اعم از: مشاوره فنی، طراحی، لیتوگرافی، چاپ، خدمات تکمیلی پس از چاپ و بسته بندی در یک مجموعه و در یک مکان، نه تنها به تبدیل ایده های مشتریان تا رسیدن به بسته بندی دلخواه آنان سرعت بخشیده است، بلکه با تضمین دقت و نظارت کامل در مراحل تولید محصولات با کیفیت، اطمینان خاطر بیشتری به شما میدهد.

هدف ما توسعه روز افزون مجموعه ای پیشرفته با تکیه بر دانش محوری و تخصص همگام شده با آخرین تکنولوژیهای روز صنعت چاپ و بسته بندی و ماشین آلات پیشرفته تولیدی در جهت تولید محصولات منحصر به فرد و خلاقانه برای مشتریان داخل کشور و صادرات آنها به دیگر کشورها می باشد.