ارائه راه حلهای جامع بسته بندی از ایده تا اجرا

فرارنگ به کمک تیم متخصص، با حضور در محل کارخانه مشتری با تحلیل و بررسی شرایط تولید و ارایه مشاوره های تخصصی در جهت بهبود کیفیت و کارایی بسته بندی، مناسب ترین راه حل های تولید محصول نهایی با توجه به خصوصیات بسته بندی را در راستای افزایش سرعت خطوط تولید ارائه می دهد.

 

تخصص ما:

 

با توجه به نقش مهم بسته بندی در بازار پر تقاضای امروزی، بسته بندی تنها وظیفه نگهداری از محصول در برابر عوامل محیطی را ندارد، و از آنجا که بسته بندی همانند محصول نهایی مشتری نشان دهنده برند مشتری و هویت سازمان وی می باشد،  بسته شما به عنوان نماینده فروش در فروشگاه ها میان بسته بندیهای دیگر به طور  قابل توجهی بر رشد جایگاه برند محصول و ارتقاع سطح فروش آن در محیط رقابتی امروزه تاثیر می گذارد.

 

انتخاب مقوای مناسب، رعایت الزامات بهداشتی، انتخاب و قابلیت تامین مواد اولیه پایه غذایی، تعیین توالی فرایندهای چاپ و پس از چاپ، سهولت تنظیم خط تولید مشتری، در نظر گرفتن خصوصیات دستگاه پرکننده در کارخانه مشتری، کارایی و زیبایی جعبه در شلف فروشگاه، کارایی و دوام بسته بندی نزد مصرف کننده نهایی و ... تمامی مواردی هستند که در طی تمامی مراحل زنجیره تولید و عرضه باعث انتقال حس کیفیت و دوام به مصرف کنندگان می گردد.

فرارنگ با در اختیار داشتن تیم مجرب و متخصص و در دست داشتن ابزارهای قدرتمند جهت اجرای هرنوع ایده طراحی و تبدیل آن به محصول نهایی، با صرف وقت و درک کامل نیازهای شما مناسب ترین راه حل های کاربردی بسته بندی را از ایده تا اجرا برای شما فراهم میکند.

خدمات مشاوره ای فرارنگ با پشتوانه 50 ساله دانش تخصصی چاپ، طراحی و مدیریت بر مبنای نیازمندیهای خاص و الزامات مشتری، کارامد ترین، به روزترین و بهینه ترین راه حلها را ارائه می نماید. فرارنگ با در اختیار گذاشتن دانش و حمایت کافی در راستای تولید با بهره وری بالا به سود دهی بالای شما در کسب و کار سرعت می بخشد.