یکی از فاکتورهای تاثیرگذار در برندینگ و متمایز نمودن محصولات، استفاده مناسب از تکنولوژیها و سرویسهای خاص و منحصر به فرد در بسته بندی محصولات می باشد.

چاپ فرارنگ با در دست داشتن تکنولوژی چاپ و اجرای افکت هایبرید، قادر به متحول کردن و شخصیت بخشیدن به بسته بندی های شما می باشد. افکت هایبرید با توجه به خواص شیمیایی خاص خود و به کمک مهارت پرسنل این مجموعه با ارائه ظریف ترین الگوهای مات و براق همزمان و یا پوست پرتغالی قادر به متحول کردن طرحهای بسته بندی می باشد.

با توجه به تجربه و دانش فنی چندین ساله فرارنگ در تجاری سازی و عرضه گسترده این نوع افکت خاص، با بهره گیری از امکانات واحد پیش از چاپ مجموعه فرارنگ می توان بسته بندی های فعلی طراحی شده را قبل از شروع چاپ با اعمال افکت هایبرید بر روی طرح موجود و حتی هر نوع مقوا و سطوح مورد نظر (اعم از متالایز، مقوا، طلق شفاف، پی وی سی و ...) ، توسط طرح سه بعدی مشاهده نمود و در صورت نیاز تغییرات لازم را اعمال نمود.

افکت هایبرید با ایجاد الگوهای چشم نواز مات و براق با ظرافت تصور ناپذیر، امکان تولید بازه ی وسیعی از طرحها و ساختارهای لمس پذیر منحصر بفردی را ارائه میدهد که علاوه بر افزایش مقاومت بسته بندی در برابر پوسیدگی و پارگی، یک محصول لوکس را به نمایش می گذارد.

به علت همزمان بودن تولید چاپ و افکت هایبرید حتی با وجود پیچیده ترین طرح ها و الگوها نیز کیفیت تولید بسته بندی مورد نظر تضمین شده است. افکتهای نوین مانند هایبرید به علت چشم نواز و جدید بودن آنها و همچنین القای حس لوکس بودن آن ها، روش مناسبی جهت جلب توجه مشتریان بسته بندی نهایی می باشد.