کیفیت عادت ماست

 

فرارنگ اطمینان خاطر از صحت و انطباق کلیه فرایندهای لازم جهت تولید یک محصول بدون نقص و به حداقل رساندن خطاهای حین تولید، به کمک تیم متخصص کنترل کیفیت و تجهیزات آزمایشگاهی با نظارت کامل بر فرایند تولید، از زمان ورود مواد اولیه، حین تولید آنها و بازرسی نهایی محصولات از لحاظ انطباق با مشخصه های کیفی و نحوه بسته بندی و ارسال محصولات جهت مشتریان را تضمین میکند.

 

 

تیم کنترل کیفیت فرارنگ با رویکرد کنترل کیفیت آماری و پایش مداوم فرایندهای تولید و مواد اولیه مصرفی، در تمامی لحظات گردش یک سفارش در مجموعه فرارنگ، تولید یک بسته بندی بدون نقص با بالاترین استانداردهای ممکن را برای شما فراهم می آورد.

 

دانلود خط مشی کیفی فرارنگ

فرارنگ آریا با اخذ آخرین ویرایش گواهینامه ایزو از شرکت SGS سوییس انجام تمامی فرایندهای جاری در چارچوب سیستم مدیریت یکپارچه را تضمین می نماید.

 

ISO 9001:2015 

ISO 45001:2018

ISO 14001:2015 

ISO 10004:2018

 

  کیفیتی فراتر از تصور

جهت تامین سطح بالای کیفیت محصولات، فرارنگ جهت تامین مواد مصرفی، قالب، کلیشه و تمامی نیازهای تولیدی با بهترین تامین کنندگان سراسر دنیا به خصوص تامین کنندگان اروپایی همکاری نزدیک و تعامل مستمر دارد.

 

استراتژی کیفیت محور

کیفیت در فرارنگ یک ارزش مشترک سازمانی می باشد. گستره ی مدیریت کیفیت در فرارنگ تنها به واحد کنترل کیفیت و تولید محدود نمی شود، بلکه تمامی اعضای سازمان برمبنای بازخورد مشتری و بازار حداکثر تلاش خود را در کسب رضایت کامل مشتریان متمرکز کرده اند.